Familya Medikal

Şirket Merkezi İzmir’de olan Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler Ltd.Şti. 18 yıllık tecrübesi ile faaliyetlerine, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden devam etmektedir.

Yoğun Bakım , Anestezi, Acil ve Kadın Doğum ekipmanları konusunda uzman olan kuruluşumuz , komple çözümler de sağlamaktadır.

Türkiye ve Yurt dışında inşaat sonrası anahtar teslim özel hastane projeleri yapmaktayız. Temsilcisi olduğumuz tüm markalarımız, dünya çapında ve ülkemizde, kalitesi ve özellikleri ile kanıtlanmıştır. Ürünlerimiz ile ilgili bir çok kurumsal referansımız mevcuttur.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edinmiş olmamızdan dolayı, güncel teknolojiyi yakından takip ederek , en son teknolojiye uygun kaliteli ürünleri, olabildiğince ekonomik olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız satış sonrası desteğe çok önem vermektedir. Garanti kapsamında ve sonrasında müşterilerimize hızlı, güvenilir ve ekonomik teknik destek sağlamaktayız.

Teknik ekibimiz Elektrik- Elektronik Mühendisliği /Biyomedikal bölümü çıkışlı, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ekibimiz ürünlerimiz ile ilgili tüm cihazlara ait teknik eğitim ve kalibrasyon sertifikalarına sahiplerdir.

Firmamız kendi branşında marka model gözetmeksizin her türlü ekipmana teknik servis ve yedek parça desteği sağlamaktadır.

Ayrıca teknik servisimiz tüm kalibrasyon ölçüm ekipmanlarına sahiptir. (defibrillatör test cihazı/elektrokoter test cihazı/ventilatör test cihazı/hastabaşı monitör simülasyon cihazı/EKG test cihazı/basınç test cihazı vb.)

Firmamız ISO:9001 , ISO:18001 OHSAS iş Güvenliği Kalite Belgesi ,TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve TCESİS Tıbbi Cihaz Satış Yetki Belgesine sahiptir.
Tüm Türkiye için satış ve teknik servis destek ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için hizmete hazırdır.

” ÇÖZÜM ORTAĞINIZ”